5 Mart 2012 Pazartesi

Araf Zamanı’nın sosyetik güzeli

Her hafta heyecanla beklenen Araf Zamanı dizisinin Nazlı’sı Selin Ortaçlı, moda dünyasında bir sosyetik güzel. Giydikleriye, tasarımlarıyla, sevgilileriyle olay olan bu güzeli daha yakından tanıyalım.Selin Ortaçlı Biyografisi

İlkokul yıllarında Derishow'un Hayalimdeki Giysi tasarım yarışmasında 1. oldu. Orta ve liseyi İtalyan Lisesi'nde tamamladı.
Ardından İtalya'da moda alanında önemli okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ancak kendi ülkesinde kalmaya karar verip Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü'nde okudu.
2006 yılında Fashion TV'nin düzenlediği moda ödüller...inde "Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model" ödülünü aldı.
2009'un Haziran'ında "SeLingerie" adı altında iç çamaşırı koleksiyonunu çıkardı. lkokul yıllarında Derishow'un "Hayalimdeki Giysi" tasarım yarışmasında birinci oldu. Ortaokul ve liseyi İtalyan Lisesi'nde tamamladı.
Ardından İtalya'da moda alanında önemli okullardan biri olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ancak kendi ülkesinde kalmaya karar verip Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü'nde okudu.
2006'da Fashion TV'nin düzenlediği moda ödüllerinde "Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model" ödülünü aldı.
2009'un Haziran'ında "SeLingerie" adı altında iç çamaşırı koleksiyonunu çıkardı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Rastgele Yayınlar