9 Mayıs 2012 Çarşamba

Beren o fotoğraflara ne dedi


Beren o fotoğraflara ne dedi
Beren Saat ile evlilik hazırlıkları yapan Kenan Doğulu'nun 2011 yılı Temmuz ayında 2004 yılında Hollanda 2.Güzeli seçilen Marina ile çekilmiş samimi görüntüleri ortaya çıkmış, Doğulu yaptığı açıklamada , "5-6 yıl önce çekilmiş fotoğrafların bugün gündeme getirilmesi manidar" demişti.

BU FOTOĞRAFLAR ÇOK KONUŞULDU
BENİ ALAKADAR ETMİYOR
BEREN O FOTOĞRAFLARA NE DEDİVereceği tepki merak konusu olan Beren Saat, önceki akşam katıldığı defilede görüntülendi. Saat, fotoğrafların hatırlatılması üzerine 'Benden öncesinde olan bir olay, bu yüzden beni alakadar etmiyor’ dedi.            
KENAN DOĞULU BEREN SAAT AŞKI BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ (FOTO-GALERİ)
FİNALDEN SONRA GİDİYOR
“Aşk-ı Memnu” ile yıldızı parlayan, hemen ardından reyting rekortmeni “Fatmagül’ün Suçu Ne”de başrol üstlenen Beren Saat, artık yüzünü dinlendirmek istiyor. Genç oyuncu, dizinin 21 Haziran’da yayınlanacak final bölümünün ardından Amerika’ya gidecek. Son zamanlarda Kenan Doğulu ile yaşadığı ilişkiden dolayı da gündemde olan Saat, yakın çevresine sürekli göz önünde olmaktan sıkıldığını, bunun da Amerika’ya gitmek istemesinde rol oynadığını söylüyor. Ünlü oyuncuya altı aylık Amerika seyahatinde Kenan Doğulu’nun da eşlik edeceği, çiftin Doğulu’nun Los Angeles’taki evinde kalacağı iddialar arasında.              
BEREN SAAT NASIL ÜNLÜ OLDU - FOTO GALERİ        


hürriyetten derlenmiştir.

Dizi Takip-ci Özgün yazısıdır.Kaynak belirtilmeden kullanılamaz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Rastgele Yayınlar