11 Haziran 2012 Pazartesi

İffet 35. Bölüm Fragmanı ve Özeti


İffet 35. Bölüm Fragmanı ve Özeti

İffet, duygusal ve bir o kadar heyecanlı senaryosu ile Cumartesi akşamları milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İffet, 35. Bölümü ile Cumartesi akşamı Star TV ekranlarına geliyor.


İffet’in bir önceki bölümünde İffet ve Cemil'in araları düzelmiş ancak Betül’ün gelişiyle aralarındaki gerginlik tekrar artmıştı. İffet, Betül konusunda Cemil'e karşı anlayışlı davranmıştı. Diğer yandan Betül, onların evliliklerine engel olmak için gizli planlar yapmıştı. İffet, kız kardeşinin evden kaçtığını öğrenmiş ve büyük bir telaş yaşamıştı. Cemil ve İffet, Nimet’i bulmak için onu aramaya başlamıştı. Nimet, bulunmuş ancak Ahmet tarafından zorla hastaneye götürülmüştü. Nimet, hastane tecrübesinden sonra iyice içine kapanmıştı. İffet’in kına gecesi yapılmış, düğünden bir gün önce de Nimet intihara kalkışmıştı. Her şeye rağmen İffet ve Cemil, nikah masasına oturmuştu.
16 Haziran Cumartesi akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan İffet 35. Bölüm Fragmanı ve Özeti çok yakında.
İffet, heyecan dolu 35. Bölümü ile 16 Haziran Cumartesi akşamı Star TV’de!
Dizinin Künyesi:
Dizinin adı: İffet
Yayımlandığı Kanal: Star TV
Yayımlanan Son Bölüm: 35 (1. Sezon)
Yayın Yılı: 2011 – 2012
Yönetmeni: Faruk Teber
Senaristler: Can Sinan
Oyuncu Kadrosu: Deniz Çakırİbrahim ÇelikkolMahir GünşirayMehmet Çevik, Melike Güner, Zuhal Olcay, Ayşe Tunaboylu, Selim Erdoğan, Esra İşgüzar, Selen Uçer, Ecem Özkaya, Birsen Dürülü, Serkan Genç, Gülden Güney, Asu Maralman, Levent Ünsal
Dizinin Hikâyesi: İffet, İstanbul'un eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle yaşayan genç bir kızdır. Şeref ve namusuna düşkün tutucu bir adam olan babasının tüm kısıtlamalarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemil'le gizli gizli buluşmaktadır. Ne var ki serseri ruhlu, delibozuk bir adam olan Cemil, İffet'in evlilik hayallerine kayıtsız kalmakta ve parasızlık gibi çeşitli bahanelerle kızı oyalamaktadır. İffet, evlilik planlarını hayata geçirebilmek için tekstil devi bir holdingin sahibi olan ve ketum, otoriter biri olarak bilinen Ali İhsan Emiroğlu'nun malikanesinde hizmetçi olarak çalışmaya başlar. Öte yandan İffet'in en yakın arkadaşı Betül'ün ise yıllardır hepsinden gizlemeyi başardığı bir sırrı vardır: Cemil'e aşıktır ve onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Önüne çıkan tüm zorluklara sevdiği adamla mutlu bir yuva kurabilmek için dayanan İffet'in hayallerini, en güvendiği, en inandığı kişi olan Cemil darmadağın edecektir. (Kaynak: startv.com.tr)
Türü: Dram
Yapım Şirketi: Gold Film
Resmî Sitesi: www.startv.com.tr/iffet
Kaynak yukardaki linktir...

Dizi Takip-ci

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Rastgele Yayınlar