8 Şubat 2012 Çarşamba

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' 61.Bölüm FLAŞ FATMAGÜL VE KERİM AYNI YATAKTA! (yeni fragman yayınlandı

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' 61.Bölüm FLAŞ FATMAGÜL VE KERİM AYNI YATAKTA! (yeni fragman yayınlandı)8 İZLE (Huawei 192)

FATMAGÜL VE KERİM AYNI YATAKTA!

Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizi beğenilmeye devam ediyor. Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizisi 61.bölüm ile 9 Şubat Perşembe ekranlara gelecek. Fatmagül'ün Suçu Ne? 61. Bölümde heyecan sizi bekliyor, Kerim ölecek mi? Fatmagülün suçu ne? 60. Bölümde intikam yemini eden Mustafa, Kerim'i öldürecek mi? İntikam soğuk lezzetli olur. Fatmagülün suçu ne finalinde Mustafa, Kerim'i öldürecek mi? Fatmagül'ün suçu ne?

Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizi beğenilmeye devam ediyor. Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizisi 61.bölüm ile 9 Şubat Perşembe ekranlara gelecek. Fatmagül'ün Suçu Ne? 61. Bölümde heyecan sizi bekliyor, Kerim ölecek mi? Fatmagülün suçu ne? 60. Bölümde intikam yemini eden Mustafa, Kerim'i öldürecek mi? İntikam soğuk lezzetli olur. Fatmagülün suçu ne finalinde Mustafa, Kerim'i öldürecek mi? Fatmagül'ün suçu ne? Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizi beğenilmeye devam ediyor. Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizisi 61.bölüm ile 9 Şubat Perşembe ekranlara gelecek. Fatmagül'ün Suçu Ne? 61. Bölümde heyecan sizi bekliyor, Kerim ölecek mi? Fatmagülün suçu ne? 60. Bölümde intikam yemini eden Mustafa, Kerim'i öldürecek mi? İntikam soğuk lezzetli olur. Fatmagülün suçu ne finalinde Mustafa, Kerim'i öldürecek mi? Fatmagül'ün suçu ne?

Kerim'in gözlerini açmasıyla birlikte başta Fatmagül olmak üzere herkesin yüreğindeki korkular yerini sevince bırakır. Ancak bu sevinç çok uzun sürmez. Önce Mustafa'nın serbest kaldığı haberi hastaneye ulaşır. Bunun hemen ardından ise, Mustafa tüm tehlikeleri göze alarak Kerim'in karşısına çıkmanın bir yolunu bulur. Mustafa'nın içindeki intikam ateşi, Mustafa'yı hesaplaşması için Kerim ve Fatmagül'le bir araya getirir.

Mustafa'nın tüm suçlamalarının hedefinde Kerim vardır. Yaşadığı kayıplardan sonra asıl "mağdurun" kendisi olduğunu düşünen Mustafa, hastanede büyük bir şov sergiler. Bu olay Kerim ve Fatmagül'ü ayrı ayrı etkisi altına alırken, eski hesaplaşmaları gün yüzüne çıkarır. Bir sene önce Ildır'daki "o gece" yaşanmasaydı sorusu akıllardaki yerini yeniden alır.

Öte yandan Mustafa, Asu'nun ve şansının yardımıyla hakkındaki suçlamalardan aklanma fırsatı bulur. Ne olursa olsun Kerim'in vurulma olayının peşini bırakmayacak tek kişiyse Fahrettin Ilgaz'dır. Mustafa zincirlerinden kurtuldukça daha tehlikeli olmaya başlarken; Fatmagül Kerim'le düğünleri için büyük bir adım atar.
Fatmagül'ün suçu ne dizisinin 60. Bölümü 2 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluştu. 60. Bölümden sonra da dizide heyecan artarak devam ediyor. Poliste gözaltındayken Annesini kaybeden Mustafa Kerim'i öldürmek için intikam yemini etti. Kaybedecek bir şeyim kalmadı diyen Mustafa Kerim'i öldürecek mi? Yoksa bahtsız fatmagül dizi finalinde mi dul kalacak?

61. Blümün fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz siteniz medyarazzi de 61. Bölüm fragmanını bulabilirsiniz.Fatmagülün Suçu Ne dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan en son bölüm de; Kerim Fatmagül’ü arayarak vurulduğunu söyler ve sesi gelmez. Çok endişelenen Fatmagül çığlık atar. Kadir bey ambulans çağırır. Kerim hastaneye yetiştirilir. Durumu ciddidir. Ağır bir ameliyat geçirir. Fatmagül kerime seni seviyorum diyebildiği gün onu kaybetmekle karşı karşıyadır. Fatmagül ve Meryem Hanım hastanede kerim için dua ederler..

Kerim uzun bir bekleyişten sonra kendine gelir. Fatmagülün başında beklemesi onu çok mutlu eder. Vurulduğunda kulaklarında sadece Fatma gülün ona seni seviyorum dediği ses vardır ve çok mutludur. Kerimin vurulması Fatmagül ve Kerimi daha da yakınlaştırmıştır. Fatmagül Kerimin yanından hiç ayrılmaz ve birçok kez baş başa kalırlar. Meryem Hanım ve Kadir beyin yapmayı planladıkları nişan hastanede yapılır ve Kerimede moral olur.

Evdeki delilleri yok eden Mustafa Kerimin arabasını ormanda bırakarak kaçar.İlk otobüsle köyüne Serdarın evine gider.Mustafa’nın durumundanşüphelenen Serdar gizlice karakola gider.Tanıdık bir komiserden Mustafa’nın suçlu olup olmadığını araştırmasını ister.Fatmagülün davasında ifade vermek için arandığını öğrenir.Mustafa’ya sorar.Mustafa Fatmagül’ü Erdoğan’ dan korumak için takip ettiğini söyler.yeri tespit edilen Mustafa karakola ifadeye çağrılır.İfadesinde üç gündür Serdarın evinde hasta yattığını söyler.Serdar dan da tekneyi acil ayarlamasını ister.Mukaddes kerimi vuranın Mithat olduğunu söyler. Nalân kocasının bunu yapmayacağına inanmaktadır. Mithat Adana ya gitmek üzereyken yakalanır. O gece nerde olduğunu ispatlayabilmektedir..Nalan Mithat’ın kendisini boşaması ve çocuklarının velayeti karşılığında olanları çocuklarına anlatmayacağına söz verir..

Fatmagül ve Meryem Hanım hastanededir. Gül mutfağı boş kalmıştır. Özge ve nurdan hanım Fatmagül’e bu zor gününde yardım etmeye karar verirler. Siparişleri zamanında yetiştirmek için işe koyulurlar. Gül mutfağına gelen Meryem Hanım bu durumdan çok memnun olur. Nurdan hanımlar Ankara’daki abisinin yanına gitmeye karar verirler.

Reşat yaşaran depresyona girmiştir. Gün boyu yataktan çıkmaz. Önemli bir toplantıya katılmaz. Selim ve Erdoğan için artık kılını kıpırdatmayacaktır. Mithat aklanınca gözler Mustafa ve yaşaranlara çevrilmiştir. Yaşaranlar o akşam evde olduklarını ispatlayabilmektedirler. Erdoğan kerimi vuranın Mustafa olduğunu ve sıranın kendilerine geldiğini söyler. Selim meltemi arayarak Mustafa’ya karşı dikkatli olması konusunda uyarır.

Yaşaranlarında evi basmasının ardından annesi Mustafa için endişelenmektedir. Asu ile aralarındaki buzlar çözülmeye başlamıştır. Oğlunun yerine gelinini bağrına basar. Polis Mustafa’yı almak için eve gelir. Oğlunun kerimi vurduğunu öğrenen Mustafa’nın annesi kalp krizi geçirir ve hastaneye kaldırılır. Mustafa teknesine kavuşmuştur. Son defa serdarın telefonundan Asu’yu arar. Annesinin hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Rotasını İstanbul’a çevirir. Artık Mustafa köşeye sıkışmıştır. .


Kaynak: www.medyarazzi.com dur...Blogumuz hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz...Kaynak belirtilmiştir...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Rastgele Yayınlar