1 Temmuz 2012 Pazar

HAZAL ÖLMEYİ TERCİH ETTİ Feriha


HAZAL ÖLMEYİ TERCİH ETTİ


HAZAL ÖLMEYİ TERCİH ETTİ

Show Tvdeki 'Adını Feriha Koydum' cuma gecesi sezon finali yaptı. Twitter alt-üst oldu. Seyirciler kanalı telefon yağmuruna tuttu.

SEZON FİNALİ BÖYLE ÇEKİLMİŞTİ (FOTO GALERİ)
Dizinin sonunda ikinci kez evlendiği Emir'in(Çağatay Ulusoy) kollarında ölen feriha(Hazal Kaya) Eylül'de başlayacak yeni bölümlerde olmayacak. Yapımcı Fatih Aksoy konuyla ilgili şunları söyledi: 'Hazal sezon başında 'Ben 65'inci bölümden sonra yokum' demişti. Ama o yok diye dizi bitecek değil. Bu benim bileceğim bir iş. Hazal sonunu kendi hazırladı. 'Beni öldürüm'dedi. Yani ölmeyi kendisi seçti. Yoksa onlara mutlu bir son hazırlamıştık.
YENİ DİZİDEN 30 BİN TLDizide 'Feriha'yı kimin vurduğunu açıklamayan Fatih Aksoy 'Herkes bunu merak edip telefon açtığı için final gecesi cebemi kapattım. Hayatta söylemem' dedi. Hazal Kaya yeni yayın döneminde seneryosunu Kürşat Başar'ın yazdığı 'Balkanlar 1912' adlı dizide rol almak üzere Makedonya'ya gidecek. Bölüm başına 30 bin TL kazanacağı bu dizide başrolleri manken Tuğçe Kazaz ve Furkan Palalı ile paylaşacak. Hazal Kaya 'Adını Feriha Koydum' dizisinden 20 bin TL kazanıyordu.   


Haberin devamına:Tıklayarak bakabilirsiniz.


Derlemenin kaynağıda yukardaki linktir...

www.edarling.net Dizi Takip-ci Özgün yazısıdır.Kaynak belirtilmeden kullanılamaz... http://www.altinfirsati.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Rastgele Yayınlar